Contact

SANSANI

Paramedisch natuurgeneeskundige praktijk en (sport)diëtistenpraktijk

CONTACT

 

Wil je meer weten of wil je een afspraak maken?

Je kunt me bereiken op het onderstaande telefoonnummer.

Tijdens behandelingen staat de voicemail aan.

Spreek gerust je naam en telefoonnummer in, dan bel ik je zo spoedig mogelijk terug.

Of anders, klik op deze link om mij via het contactformulier te berichten.

 

Sansani

Sandra Haarhuis

info@sansani.nl

Mob: 06 33 84 65 65

 

Adres:

Vlinderlaan 113

5691 RZ Son en Breugel

 

Openingstijden: Ma-D0 van 8.30-17.30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RBCZ licentienr 910872R

VBAG licentienr 2140104

CBP-nr m1550741

AGB-code Zorgverlener Natuurgeneeskunde 90-048132

AGB-code Praktijk 90-56699

AGB-code Zorgverlener Diëtisten 24-003985

AGB-code Praktijk 24-51694

KP-Nummer 19911982889

KvK-nummer 56833717

 

Copyright SanSani - Sandra Haarhuis © All Rights Reserved